نمایندگی عرضه شکر قهوه ای خارجی

شکر قهوه ای خارجی که به آن شکر سرخ نیز می گویند، قند نیشکر است و قهوه ای و یا قرمز رنگ می باشد که این رنگ به خاطر شیره قند موجود در ملاس است. شکر قهوه ای کالری کمتری نسبت به شکر سفید دارد.شکر قهوه ای بسته به نوع آن دارای انواع مختلفی می باشد. و دارای موار معدنی غنی و پرباری است و شکر قهوه ای در تهیه سس یا شیرینی رژیمی استفاده می شود.

نمایندگی عرضه شکر قهوه ای خارجی

بهبود عملکرد هضم بدن با شکر قهوه ای

بهبود عملکرد هضم بدن با شکر قهوه ای

شکر قهوه ای سالم سبب بهبود عملکرد دستگاه گوارش می شود.شکر قهوه ای برای دستگاه گوارش مفید بوده و موجب بهبود عملکرد دستگاه گوارش و هضم غذا می شود.

همچنین ترکیب آب جوش و زنجبیل با این شکر برای یبوست و نفخ بیش از حد مفید می باشد. و دارویی طبیعی برای نفخ نوزادان نیز می باشد‌.

اگر یک قاشق غذاخوری شکر قهوه ای را به یک بطری پر آب اضافه شود و به نوزادان داده شود اثر همان قطره دایمتیکون را دارد.قطره ای که برای تسکین علائم گاز اضافی ناشی از بلع هوا یا تاثیرات بعضی از مواد غدایی مورد استفاده قرار می گیرد. این قطره به شکسته شدن حبابهای داخل روده می انجامد که باعث می شود شبها راحت تر بخوابند. البته این قطره یبوست را نیز کاهش می دهد.

شکر قهوه ای در سراسر دنیا به عنوان شکر ارگانیک و سلامت محور شناخته می شود و باتوجه به خواص آن جایگزین مناسبی برای استفاده از شکر سفید است.

شکر قهوه ای دارای دانه های نسبتا درشت و زبری دارد که دیرتر در آب حل می شود و مانع چاقی می شود و کالری پایین این محصول سبب شده که در جهان طرفداران زیادی را به خود جذب کند.

پخش کنندگان مستقیم شکر قهوه ای خارجی

پخش کنندگان مستقیم شکر قهوه ای خارجی

شکر قهوه ای وارداتی به صورت بسته بندی های متفاوت و استاندارد در بهترین کیفیت و محبوبیت بالا به روش های مستقیم در بازار عرضه می شود و در اختیار مشتریان و مصرف کنندگان قرار می گیرد.

منظور از شکر قهوه ای همان طرح اصلی می باشد که به صورت نیمه پالایش آن را به بازار عرضه می کنند انواع مختلفی دارد که شامل شکر قهوه ای تیره، شکر قهوه ای لایت، شکر قهوه ای کم رنگ و شکر قهوه ای توربینادو که به صورت فله ای و بسته بندی به بازار عرضه می شود

توربینادو محلولی از شکر قهوه ای می باشد که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده و به طور ویژه مورد استفاده قرار گرفته است و از ویژکی های آن بهره کافی برده می شود، رنگ قهوه ای روشن به آن صورت که گفته می شود مقدار موجود در آن کمتر است و بافت این نوع شکر به گونه ای است که مرطوب به نظر می رسد موارد مصرف از این نوع شکر بیشتر می باشد .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما